Vrouw kwam met behoorlijk pijnklachten aan stuitje bij de BSR practitioner. De pijn beperkte haar bij haar dagelijkse routines en ze kon geen lange stukken meer fietsen. Ook het zitten was een probleem; dit kon alleen nog op een speciaal kussen. Iemand, die na haar ongeluk heel veel baat had bij Body Stress Release, attendeerde cliënt op BSR, die gelijk het gevoel had dat het haar ook zou kunnen helpen.
Na twee behandelingen was de pijn in haar stuit helemaal verdwenen en had ze het speciale kussen niet meer nodig. Ze kon weer van alles doen en dat gaf haar een heerlijk gevoel van vrijheid, waardoor ze ook het vertrouwen in mijn lichaam terugkreeg.
Wat haar in het bijzonder aansprak was de mooie en vriendelijke manier van behandelen. En het fascineerde haar dat ze na enkele behandelingen een aantal symptomen van oude aandoeningen heel herkenbaar terugkwamen. Door de duidelijk uitleg van de practitioner begreep ze dat overbelasting soms niet volledig wordt verwerkt en vervolgens wordt het opgeslagen in het lichaam. Een BSR behandeling maakt deze opgeslagen spanning weer los zodat het lichaam wordt gestimuleerd om het alsnog op te gaan lossen.